درب ضد سرقت ، درب هاي ضد سرقت ، درب ضد سرقت ترك درب ضد سرقت ، درب هاي ضد سرقت ، درب ضد سرقت ترك .

درب ضد سرقت ، درب هاي ضد سرقت ، درب ضد سرقت ترك

درب ضد سرقت محافظ كسب و كار شما

درب ضد سرقت يكي از اولين اقدامات براي محافظت از خانه و يا كسب و كار خواهد بود. با تمام شدن فصل زمستان اقدام به سرقت از مكان‌هاي مختلف به ميزان 10% افزايش مي‌يابد، در فصل تابستان مردم خانه‌هاي خود را بازتر مي‌گذارند و در طول شب به مدت بيشتري در بيرون از خانه مي‌مانند، يعني زماني كه بيشترين دزدي‌ها رخ مي‌دهند. همچنين بسياري از كسب و كارها در اين موقع بسته مي‌شوند.

مطالــعه كنيد ! اهميت و مزاياي درب ضد سرقت

بسياري از مالكين كسب و كار، كارهاي بسياري را براي محافظت از خانه‌هاي خود در مقابل سارقين انجام مي‌دهند اما توجه چنداني به محل كسب و كار خود نمي‌كنند.

اگرچه سرقت از اماكن تجاري كمتر از خانه‌ها اتفاق مي‌افتد، باز هم تعداد آنها بسيار زياد است. با استفاده از روش‌هاي ساده با استفاده از پنجره و درب هاي ضد سرقتمي‌توانيد از محل كسب و كار خود به خوبي در مقابل سرقت محافظت كنيد.

چرا بايد با درب ضد سرقت از كسب و كار خود محافظت كنيد؟

زماني كه يك مكان تجاري مورد سرقت قرار مي‌گيرد، خسارت مالي مي‌تواند بسيار بالاتر از منازل مسكوني باشد. در كسب و كار خود، ارزش تمامي دارايي‌هاي خود را در نظر بگيريد.

كامپيوترهاي اداري، نرم افزار، گوشي‌هاي همراه، قطعات الكترونيكي و موارد گرانبهاي ديگر از جمله آنها هستند. بسته به نوع صنعتي كه در آن فعاليت مي‌كنيد، كالاهاي موجود مي‌توانند تا صدها هزار دلار ارزش داشته باشند (خواه داراي يك فروشگاه يا كارخانه توليدي هستيد). با استفاده از درب ضد سرقت ترك مي‌توانيد محافظت بيشتري از اموال خود داشته باشيد.

مطمئنا هيچوقت صدها هزار دلار را بدون محافظت رها نمي‌كنيد. با اين حال، بدون محافظت كافي از ساختمان خود، در واقع همه آن ثروت را در ريسك بزرگي قرار مي‌دهيد. همچنين اين نكته را در نظر بگيريد: جايگزين كردن اين موارد تا چه اندازه ممكن است هزينه بر باشد؟ اينها را به خسارت‌هاي ناشي از اختلال در فعاليت شركت اضافه كنيد و ببينيد كه جايگزين كردن همه اين تجهيزات و كالاهاي اساسي چه هزينه‌هاي دربر خواهد داشت؟ اما يك اقدام محافظتي مانند درب ضد سرقت از تمام اين هزينه‌ها جلوگيري خواهد كرد.

بيشتر كسب و كارها در طي شب بسته و خالي از افراد مي‌شوند. سارقين حرفه‌اي معمولا ورود به ساختمان‌هاي تجاري را آسان‌تر از خانه‌ها مي‌بينند، چرا كه احتمال كمتري وجود دارد كه در نيمه‌هاي شب با افراد ديگري روبرو شوند. بعد از اينكه سيستم امنيتي را از كار بياندازند، چندين ساعت زمان در اختيار دارند تا اموالتان را به غارت ببرند.

چگونه مي‌توانيم از خود در مقابل سارقين محافظت كنيم؟

سيستم‌هاي ايمني تنها تعدادي از افراد را از ورودهاي غيرقانوني مطلع مي‌سازند، حتي ممكن است در صورت بلند بودن صداي زنگ همسايه‌ها هم خبردار شوند. اما چنين چيزي هم مانع سرقت يا نابود كردن دارايي‌ها توسط سارقين نخواهد شد. همه كسب و كارها بايد با استفاده از مكانيزم‌هاي دفاعي مانند درب ضد سرقت در مقابل مهاجمان محافظت شوند.

يكي از دلايل مخالفت با نصب چنين چيزي اين است كه شركت‌ها نمي‌خواهند ساختمان آنها مانند يك زندان به نظر رسد، كه بر روي درب و پنجره‌ها ميله دارد.

چنين ظاهري چندان زيبا نيست و احتمالا مشتريان را هم دور نگه خواهد داشت. با اين حال، با استفاده از پنجره و درب ضد سرقت ساختمان كسب و كار شما هنوز هم عالي به نظر خواهد رسيد و در عين حال در مقابل سرقت‌هاي احتمالي ايمن خواهد بود.

درب هاي ضد سرقت ما به صورت سفارشي ساخته مي‌شوند تا از كسب و كار شما در مقابل ورودهاي ناخواسته محافظت كنند و در همان حال زيبايي خاصي به ساختمان ببخشند.

درب ضد سرقت

استفاده از حفاظ بر روي درب و پنجره‌ها

يك گزينه ديگر براي محافظت از درب و پنجره‌ها استفاده از حفاظ است. حفاظ‌هاي فولادي و چارچوب‌هاي آهني با بالاترين دقت ممكن ساخته مي‌شوند و هر كدام از آنها را مي‌توان با توجه به نيازهاي ساختمان خود به صورت سفارشي ساخت. بعد از مشاوره رايگان، ما اندازه دقيق درب و پنجره‌هاي نيازمند به امنيت بيشتر را اندازه گيري مي‌كنيم. حفاظ‌هاي ما داراي اين ويژگي‌ها هستند:

  • توري‌هاي فولادي ضد زنگ، اين حفاظ‌ها از توري‌هاي فولادي ضد زنگ به عنوان مواد اصلي در حفاظ‌هاي خود استفاده مي‌كنند. اين حفاظ‌ها براي مقابله با طوفان‌هاي درجه 4 طراحي شده‌اند. به علاوه، حفاظ‌هاي فولادي ضدزنگ ما دچار فرسودگي نخواهند شد و قدرت و دوام زيادي را تضمين مي‌دهند.
  • چارچوب‌هاي آهني، در اين حفاظ‌هاي امنيتي چارچوب‌ها از آهن ساخته مي‌شوند. توري در بين دو صفحه آهني دندانه دار قرار مي‌گيرد كه آن را صاف نگه مي‌دارند. همه اين قطعات با استفاده از فولاد ضد زنگ و ضد ضربه به همديگر پيچ مي‌شوند.

همه قطعات توسط مهره‌هايي از هم جدا مي‌شوند تا الكتروليز و در نتيجه آن فرسايش كاهش يابد. در نهايت، شما داراي حفاظي خواهيد بود كه در مقابل ضربه مقاوم بوده و سارقين را دور نگه مي‌دارد.

همچنين توري‌هاي دندانه دار و پيچ شده محافظت بيشتري را در مقابل سارقين به ارمغان خواهند آورد. اين توري‌ها مكمل درب ضد سرقت خواهند بود و از ساختمان شما محافظت دوچندان خواهند كرد.

كاربردهاي تجاري درب ضد سرقت

اگر آماده محافظت از مكان كسب و كار خود با استفاده از درب ضد سرقت در مقابل سارقين هستيد، همين امروز با شركت اكباتان‌در تماس بگيريد تا به صورت رايگان مشاوره دريافت كنيد. ما خدمات خود را در كوتاه‌ترين زمان ممكن انجام خواهيم داد. ما مي‌توانيم به شما كمك كنيم بهترين راه حل ايمني را براي محافظت از ساختمان تجاري خود انتخاب كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۰:۰۲ توسط:mehdi موضوع:

دلايل سرمايه‌گذاري براي درب امنيتي منازل

هر صاحب خانه‌اي ممكن است اين سوال برايش پيش آمده باشد، كه چرا آنها بايد براي يك درب ضد سرقت سرمايه‌گذاري كنند و در اينجا پنج دليل اصلي وجود دارد كه براي شما ذكر خواهيم كرد:

۱. سرقت

هيچ‌كس نمي‌خواهد كسي وارد خانه آنها شود، و متاسفانه بسياري از مردم، اقدامات احتياطي را تا بعد از سرقت خانه انجام نمي‌دهند. بعضي از درب‌ها را مي توان به سادگي و با كمترين نيرو براي شكستن قفل باز كرد و به خانه بسيار آسان وارد شد. براي آنهايي كه وارد شدن كسي را تجربه كرده‌اند كه براي دستبرد اقدام كرده است، اين مي‌تواند يك احساس بسيار ترسناك باشد. درب هاي ضد سرقت امنيتي از داخل با صفحاتي تقويت شده‌اند كه عملا مانع از ورود افراد غريبه به منزل شما شده و احساس امنيت خانواده‌تان را فراهم مي‌كنند.

مطالعه كنيد! اهميت و مزاياي درب ضد سرقت

۲. اجازه دهيد هواي تازه به داخل بيايد

در ماه‌هاي خنك‌تر، بسياري از ساكنان عاشق اين هستند كه درب‌ها و پنجره‌هاي خانه را باز كنند تا هواي تازه به داخل بيايد. يك درب امنيتي مي‌تواند به شما اجازه دهد آن را بدون نياز به نگران شدن در مورد ايمني، باز نگه داريد. مي‌توان بر روي اين درب‌ها زنجير محافظ نصب كرد تا در عين حال كه بتوان آنها را باز نگه داشت اما مانع ورود افراد به داخل شوند.

۳. با درب امنيتي بازده انرژي را افزايش دهيد

درب‌هاي امنيتي مي‌توانند به جلوگيري از ورود مهاجمان كمك كنند، اما آنها همچنين مي‌توانند قبض‌هاي گرمايش و سرمايش منزلتان را كاهش دهند. در تابستان گرم زماني كه مي‌خواهيد كولر گازي درجه حرارت خانه را تا حد اماكن پايين نگه دارد تا خنك بمانيد. درب‌هاي امنيتي مي‌توانند مانع ورود گرماي بيرون به داخل خانه شده و به كاهش درجه حرارت داخل منزل كمك خواهند كرد. در روزهايي كه هوا سرد است، درب‌هاي امنيتي مي‌توانند يك لايه عايق‌بندي را به منزل شما اضافه كنند.

درب ضد سرقت

۴. درب امنيتي سفارشي

در شركت اكباتان‌در، ما مي‌توانيم درب امنيتي سفارشي را براي مطابقت با سبك خانه شما ايجاد كنيم. درب امنيتي به سبك‌هاي گوناگوني ساخته مي‌شوند كه زيبايي خاصي به منزل شما خواهند داد. درب‌هاي امنيتي نبايد زشت باشند يا سبك منزل شما را خراب كنند. شما مي‌توانيد بسياري از طرح‌هاي درب امنيتي را ملاحظه كرده و مدلي را انتخاب كنيد كه به ارزش خانه شما و كمك به حفاظت از خانواده‌تان كمك كند.

۵. جايگزين كردن با درب قديمي خانه

اگر درب ورودي فعلي شما از انواع قديمي بوده و خرابي‌هاي زيادي دارد و بايد جايگزين شود، اين يك فرصت عالي براي جايگزين كردن آن با يك درب امنيتي است. درب‌هاي شكسته مي‌توانند يك نقطه ورود آسان بوده و اجازه وارد شدن افراد غريبه را بدهند و به هواي خنك اجازه دهند كه خانه شما را در تابستان ترك كند.

يك درب معيوب مي‌تواند مشكلات زيادي ايجاد كند، بنابراين بهتر است آن را با يك درب امنيتي بادوام و مقاوم جايگزين كنيد. براي يادگيري بيشتر در مورد درب‌ها و پنجره‌هاي امنيتي آماده هستيد؟ امروز با يكي از كارشناسان ما تماس بگيريد تا شما را براي انتخاب يك درب ضد سرقت ترك مناسب با طرح و سبك خانه شما راهنمايي كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۱۶:۲۳ توسط:mehdi موضوع:

شما به كدام نوع از درب‌هاي ايمني نياز داريد

زماني كه در بازار به دنبال درب‌هاي ايمني جديد و ايمن‌تر براي خانه‌تان مي‌گرديد، ممكن است با گزينه‌هاي زيادي روبرو شويد. بدون دانستن مزاياي هر كدام از آنها اين احتمال وجود دارد كه در نهايت قادر نباشيد يكي را به درستي انتخاب كنيد. شركت اكباتان‌ درب، در چنين مواقعي به داد مشتريان مي‌رسد. ما راه حل‌هايي را براي انتخاب بهترين گزينه درب ضد سرقت در اختيار شما قرار خواهيم داد.

درب‌هاي ايمني

درب ضد سرقت

اگر مي‌خواهيد مزاحمين را بيرون نگه داريد، درب ايمني همان چيزي است كه بايد انتخاب كنيد. درب‌هاي ما مخصوص محافظت از خانواده‌هاي شما ساخته شده‌اند و عملا غيرقابل نفوذ هستند. طرح‌هاي شركت اكباتان‌درب، استايل خانه شما را كامل خواهند كرد و همچنين با قوي‌ترين فولادهاي موجود در بازار ساخته شده‌اند. شما حتي مي‌توانيد بدون از دست دادن كيفيت و استحكام طرح دلخواه خودتان را نيز سفارش دهيد.

از آنجا كه هر كدام از درب‌هاي امنيتي به صورت سفارشي ارزيابي و ساخته مي‌شوند تا به خوبي با ورودي‌هاي شما سازگار باشند، ديگر لازم نيست نگران عدم سازگاري درب‌هاي ايمني با خانه خود باشيد، چرا كه همه آنها مي‌توانند به راحتي طرح خانه را بسيار چشمگيرتر كنند.

درب‌هاي ايمني سري اكوپال

درب ضد سرقت

يكي از درب‌هاي پر فروش و بادوام كه داراي چهارچوب رگلاژي است. اين نوع چهار چوب براي نصب احتياج به تخريب ندارد و براحتي مي‌توان آن را نصب كرد. اين چهارچوب‌ها همگي به صورت اصل از كشور تركيه وارد شده و به محل نصب انتقال داده مي‌شوند. شركت اكباتان‌درب هميشه سعي در ارائه محصولات با كيفيت نموده و با كادري مجرب عمليات نصب محصول را به بهترين نحو انجام خواهد داد. اين درب‌هاي ايمني براي فريم و كلاف دور درب از ورقه فولاد استفاده مي‌كنند همچنين در سر تا سر اين درب‌هاي ايمني دو ورقه فولاد بكار رفته است. براي رويه درب‌هاي ايمني سري اكوپال از ورق mdf به ضخامت 10 ميلي‌متر استفاده شده است. تمام قفل‌هاي اين درب‌هاي ايمني ساخت كشور تركيه بوده و از استهكام بالايي برخوردار است.

درب‌هاي ايمني سفارشي

در شركت اكباتان‌درب، ما مي‌توانيم درب ضد سرقت ترك اصل منزل شما را به صورت سفارشي بسازيم تا نه تنها با طراحي معماري خانه‌تان سازگار باشد، بلكه همچنين به زيبايي خانه شما هم اضافه كند.

اين درب‌هاي ايمني مي‌توانند مزاحمين را بيرون نگه دارند و از بچه‌ها در برابر بيرون رفتن محافظت كنند. حفاظت از فرزندان حائز اهميت مي‌باشد، اما اضافه كردن يك ورودي زيبا به خانه‌تان مزيتي ديگر خواهد بود.

گزينه‌هاي زيادي براي انتخاب داريد و به همين دليل لازم نيست ديگر نگران هماهنگي درب ورودي با شكل و دكوراسيون خانه خود باشيد، چرا كه هميشه مي‌توانيد درب ضد سرقت ارزان مورد نظر خود را پيدا كنيد كه با استايل منحصر به فرد شما هماهنگ باشد.

آماده نصب كردن اولين خط دفاعي خود هستيد؟ متخصصين شركت اكباتان‌ درب اينجا هستند تا به ساده كردن تصميم گيري شما در مورد گزينه‌هاي مختلف ايمني در دسترس، كمك كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۲:۰۲ توسط:mehdi موضوع:

درب امنيتي محافظ خانه شما

درب امنيتي را مي‌توان در قسمت‌هاي مختلف خانه مورد استفاده داد تا امنيت بيشتري را براي خانه فراهم كند. كشور ما داراي آب و هواي بهاري مطلوب و نسيم‌هاي دلپذير تابستاني است. به همين دليل بسياري از خانه‌ها داراي حياط و حياط خلوت هستند. هيچ چيزي به اندازه راحتي استراحت در پاسيو در فضاي باز و بهره بردن از آب و هواي معتدل لذت بخش نيست.

در عين حال، 22٪ از خانه‌هاي مسكوني داراي پاسيو و حياط خلوت مشترك هستند. اگر بوسيله درب ضد سرقت از اين فضا محافظت نكنيد، ممكن است در برابر اعمال زور جهت ورود به ساختمان آسيب پذير باشد. همچنين ورودي خانه از سمت حياط نيز آسيب پذير است به ويژه كه معمولا اين فضا از سمت خيابان قابل دسترسي مي‌باشد. تامين امنيت خانه با استفاده از درب هاي ضد سرقت در برابر ورود مزاحمان بايد يك اولويت باشد و انجام اين كار با استفاده از درب‌هاي ورودي از جنس فولاد ضد زنگ و مش بندي امنيتي امكان پذير است.

با درب امنيتي از خانه و پاسيو خود محافظت كنيد

اگر فضاي ورودي را همينطور باز رها كنيد مي‌تواند يكي از آسيب پذير‌ترين نقاط براي افراد مهاجم و ديگر مزاحمت‌هاي ناخواسته باشد. اغلب، درب‌هايي كه به سمت يك پاسيو تزئيني در حياط خلوت باز مي‌شوند، از ورودي‌هاي اصلي ديگر امنيت كمتري دارند. در صورت نصب درب امنيتي با كيفيت بالا، مي‌توانيد از پاسيو خود محافظت كنيد در حاليكه هنوز هم از محيط اطراف خود و هواي تازه آن لذت مي‌بريد.

اكباتان‌در، درب امنيتي ورودي، پاسيو و بالكن را با ضمانت‌نامه ارائه مي‌دهد كه از مش‌هاي فولادي ضد زنگ و مقاوم در برابر آب و رطوبت هوا با محافظ‌هاي مخصوص ساخته شده‌اند. اين پوشش‌هاي جذاب، مي‌توانند در برابر طوفان‌هاي رده 4 مقاومت كنند. درب امنيتي ، جذابيت و ارزش منزل شما را با بصورت ايمن و جذاب افزايش خواهد داد.

چشم انداز خانه با درب امنيتي

از بيرون، درب‌هاي امنيتي يك ظاهر سايه‌دار تيره ارائه مي‌دهند كه ديد سارقان و افراد مزاحم به خانه شما را محدود و در گاهي اوقات مسدود مي‌كنند. از داخل، مي‌توانيد مطمئن باشيد از امنيت بالايي برخوردار هستيد و نگراني از ورود مزاحمان نخواهيد داشت. درب امنيتي محافظ، امنيت 100٪ را بدون محدوديت امكان پذير مي‌كند.

امنيت تضمين شده

ساير اقدامات امنيتي محبوب فقط به عنوان عوامل بازدارنده يا هشداردهنده از نفوذ ناخواسته عمل مي‌كنند. آنها نفوذ را مسدود نمي‌كنند. سارقان باتجربه توسط يك زنگ هشدار امنيتي يا دوربين از ورود به خانه منصرف نمي‌شوند. آنها مي‌دانند كه بيشتر افراد در كدام مناطق خانه‌هاي خود اقلام با ارزش را پنهان مي‌كنند. اقدامات لازم براي ورود با اعمال زور را نيز به خوبي تمرين كرده‌اند. در محدوده زماني كه زنگ هشدار به صدا دربيايد و صاحبان خانه يا همسايه‌ها خود را به محل برسانند، آنها مي‌توانند وارد خانه شده، اقلام با ارزش شما را جمع آوري كرده و فرار كنند. كمتر از 4 درصد از آنها مي‌توانند دستگير شوند كه به اين ترتيب احتمال پيدا شدن كالاهاي ارزشمند شما كمتر مي‌شود.

حتي فضاهاي روشن مجهز به سنسورهاي حركتي قادر به جلوگيري از وقوع سرقت نيستند. مهم‌ترين و كاربردي‌ترين بخش خانه كه مي‌تواند جلوي ورود افراد را بگيرد، درب امنيتي است. حتي اگر حياط خلوت شما به خيابان راه داشته باشد هم بايد از درب‌هاي امنيتي استفاده كنيد. اغلب، يك سارق در طول زمان، خانه شما را تحت نظر مي‌گيرد، تا بتواند برنامه زمان بندي رفت و آمد شما را پيدا كند و بهترين زمان براي ورود به خانه را در نظر بگيرد.

در شركت اكباتان‌در، ما داراي انواع درب ضد سرقت ترك براي كاربردهاي مختلف هستيم. درب امنيتي به گونه‌اي طراحي شده است تا از ورود اجباري عوامل مزاحم جلوگيري كند. مزاحمان به سادگي نمي‌توانند از درب امنيتي محافظ ما عبور كنند و وارد خانه شما شوند. در حقيقت، درب‌هاي ما، عامل بازدارنده قدرتمندي براي جلوگيري از سرقت هستند.

ايمني خانه، پاسيو و حياط خلوت خود را با درب‌هاي امنيتي فولادي اكباتان‌در تامين كنيد

همه محصولات ما از مواد اوليه مرغوب ساخته شده‌اند، اين محصولات در صورت نگهداري مطلوب داراي دوام بالا خواهند بود.

براي دريافت حفاظت تضمين شده در دراز مدت، هيچ مانعي در استفاده از درب‌هاي امنيتي اكباتان‌در وجود ندارد. چندين اقدام براي راحتي شما در نظر گرفته شده است. براي كسب اطلاعات بيشتر به نزديكترين دفتر ما مراجعه كرده يا با ما از طريق فرم آنلاين تماس بگيريد يا يك درخواست مشاوره ثبت كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۶:۲۹ توسط:mehdi موضوع:

اهميت و مزاياي درب ضد سرقت

مزاياي زيادي براي استفاده از درب ضد سرقت  وجود دارد كه همه آنها مرتبط با ورود مهمانان ناخوانده نيست. در حالي كه درب ضد سرقت گزينه‌ اي عالي براي دور نگه داشتن عوامل مزاحم هستند، آنها همچنين براي نگهداري حيوانات خانگي و بچه‌هاي كوچك درون خانه نيز مفيد هستند.

بر خلاف فيلم‌ها، در دنياي واقعي اغلب سارقان به راحتي با مشاهده اقدامات ايمني مثل درب هاي ضد سرقت و پنجره‌هاي امنيتي از تصميم خود منصرف مي‌شوند. با در نظر گرفتن زمان لازم براي شكستن درب ضد سرقت و مقايسه آن با پاداش بالقوه‌اي كه ممكن است از سرقت كسب كنند، متوجه مي‌شوند كه اين يك ريسك با ارزش نمي‌باشد.

حيوانات خانگي و بچه‌هاي كوچك معمولا معروف به سرگردان بودن و قدم زدن‌هاي بي هدف هستند. درب‌هاي امنيتي يك لايه اضافي امنيتي ايجاد مي‌كنند، بنابراين شما مطمئن خواهيد شد كه كودكان و حيوانات خانگي شما نمي‌توانند براي جستجوي دنياي بزرگ خود از خانه فرار كنند.

درب ضد سرقت سفارشي

درب ضد سرقت سفارشي

درب ضد سرقت سفارشي

درب‌هاي فولادي ما به طور كامل قابل شخصي سازي هستند كه مي‌توانند متناسب با سبك‌هاي مختلف هر خانه سفارشي شوند. براي مشتريان ما، امنيت با جلوه و سبك طراحي در تداخل نيست. ما همچنين مي‌خواهيم انتخاب درب مناسب را براي مشتريان خود آسان‌تر كنيم، بنابراين ما پنج سري مختلف از اين درب‌ها ارائه كرديم تا انتخاب را براي شما به ساده‌ترين شكل ممكن تبديل كنيم.

هنگاميكه شما درب ضد سرقت خود را از اكباتان درب خريداري مي‌كنيد، شما مي‌توانيد از بين مدل‌هاي مختلف و برتر ما يكي را انتخاب كنيد. كيفيت درب‌ها در تمام سري‌ها بسيار بالا است، زيرا هر واحد فقط از مواد با كيفيت بالا ساخته شده است.

درب ضد سرقت سري كلاسيك

اين درب‌هاي ضد سرقت فولادي، به لحاظ طراحي امنيتي و شيك بودن بهترين گزينه ممكن هستند. سري كلاسيك به عنوان يك مانع مؤثر براي مهاجمين و سارقان شناخته مي‌شود، در حالي كه اطمينان حاصل مي‌كند ظاهر بيروني خانه شما شيك و جذاب باقي مي‌ماند.

يكي از مزاياي عمده درب هاي امنيتي فولاد، اين است كه مي توانيد درب اصلي خانه خود را باز بگذاريد بدون اينكه به لحاظ امنيتي مشكلي براي شما ايجاد كند. درب هاي امنيتي فولادي كلاسيك ما كه در آريزونا ساخته مي شوند يك گزينه مقرون به صرفه براي هر خانه اي مي باشند.

درب ضد سرقت سري لوكس

درب ضد سرقت لوكس

درب ضد سرقت لوكس

اكثر صاحب خانه‌ها موافقند كه درب‌هاي ضد سرقت ظريف و شيك يك مزيت فوق العاده است. با اين حال، همانطور كه بسياري از مشتريان ما مي‌توانند تصديق كنند، هيچ دليلي وجود ندارد كه شما نتوانيد هر دو مورد ظرافت و امنيت را در يك درب داشته باشيد.

درب هاي سري لوكس، بالاترين سطح امنيتي را در اختيار شما قرار مي‌دهند، در حالي كه اطمينان حاصل مي‌كنند كه درب ضد سرقت فولادي شما به هيچ وجه از زيبايي‌هاي منزل شما نمي‌كاهد. ما طيف گسترده‌اي از طرح‌ها و سبك‌ها را در اختيار داريم كه مي‌توانيد از بين آنها انتخاب كنيد؛ با اين حال، اگر شما نمي‌توانيد گزينه مناسب را براي خانه خود پيدا كنيد، مي‌توانيم يك درب سفارشي را با توجه به نيازهاي شما طراحي كنيم.

درب ضد سرقت سري اكوپنل

درب ضد سرقت اكوپنل

درب ضد سرقت اكوپنل

ما همه چيز را براي ارائه گزينه‌هاي سفارشي براي مشتريان در اختيار داريم. هنگامي كه حرف از درب ضد سرقت ترك به ميان مي آيد، ما احساس مي كنيم كه سري اكوپنل ما واقعا كيفيت را بالا مي‌برند. شما يك مجوز هنري كامل داريد كه به شما اجازه مي‌دهد كه درب با طراحي متناسب با نياز خود را انتخاب كنيد.

با درب‌هاي سري اكوپنل، تيم متخصصان ما مي‌توانند يك طراحي خاص را بر روي درب ضد سرقت شما به وجود بياورند. اين بدان معني است كه شما مي‌توانيد يك درب داشته باشيد كه داراي طراحي كاملا منحصر به فرد است و در عين حال از ايمني آن مطمئن هستيد.

سري دست ساز

هنرمندان درب‌هاي فولادي ما بالاترين كيفيت را ارائه مي‌دهند. در واقع، نمونه‌اي بهتر از كيفيت كار سري دست ساز ما در بين درب‌هاي ضد سرقت وجود ندارد. اين درب‌ها بازي را تغيير مي‌دهند به ويژه زماني كه حرف از طراحي استثنايي و امنيت به ميان مي‌آيد.

ساخته شده از فولاد با كيفيت بالا، مجموعه دست ساز ما ثابت مي‌كند كه امنيت به معناي قرباني كردن طراحي و سبك نيست. با استفاده از يك درب ضد سرقت دست ساز، شما مي‌توانيد از آفتاب لذت ببريد و در عين حال در خانه خود با آرامش ذهني و احساس امنيت زندگي كنيد.

سري سوپر لوكس

درب ضد سرقت سوپر لوكس

درب ضد سرقت سوپر لوكس

همانطور كه از نام آن پيداست، سري سوپر لوكس توليد شده توسط اكباتان درب بالاترين كيفيت درب‌هاي امنيتي را ارائه مي‌دهند، كه سبك و طراحي خانه شما را ارتقاء مي دهد. ما به بازخورد مشتريان گوش مي‌دهيم، تحقيقات بازاري انجام مي‌دهيم و به اين نتيجه رسيديم كه بدون افزودن ويژگي‌هاي برتر امكان ارائه درب‌هاي امنيتي با كيفيت كامل وجود ندارد.

ما در اكباتان درب اطمينان داريم كه تجارت ما در زمينه تأمين امنيت در كنار ارائه سبك برتر پيشرو است. سري سوپر لوكس ما، درست مثل تمام گزينه‌هاي درب ضد سرقت كه ما ارائه مي‌دهيم، نشان دهنده تمايل ما به گوش دادن به نظرات مشتريان و ارائه راه حل‌هايي است كه هم آن را مي‌خواهيد و هم به آن نياز داريد.

آيا علاقه‌مند به يكي از درب‌هاي فولادي ضد سرقت و امنيتي ما هستيد؟ ما خوشحال مي‌شويم كه به هر سوالي كه ممكن است در رابطه با محصول، روند توليد و فرايند نصب ما داشته باشيد پاسخ دهيم. يك درخواست براي ما بفرستيد و ما يك قرار ملاقات اوليه براي بحث در مورد محصولي كه به آن علاقمند هستيد ترتيب خواهيم داد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۳:۰۱ توسط:mehdi موضوع:

سرويس و تعميرات درب هاي ضد سرقت

طبيعتا هر وسيله‌اي كه ما از آن استفاده مي كنيم ممكن است پس از يك بازه زماني غير مشخص دچار عيوب فني شده و يا در بازه هاي زماني مشخص كه توسط كارخانجات سازنده آنها اعلام مي شود، نياز به تعميرات و سرويس داشته باشند.

درب ضد سرقت نيز مانند هر وسيله ديگري ممكن است نياز به تعمير و يا سرويس هاي دوره اي داشته باشد؛ همانگونه كه شما خودروي خود را بر حسب ميزان كيلومتر براي چك‌آپ و يا تعويض روغن به تعميرگاه مي‌بريد، درب هاي ضد سرقت نيز نياز به سرويس دارند.

سرويس و تعميرات درب هاي ضد سرقت

يكي از مهمترين نكاتي كه در خصوص رگلاژ درب ضد سرقت ترك اصل وجود دارد، لولاي آن است كه در واقع اساس عملكرد صحيح در رگلاژ درب است و از مقاومت قابل توجهي نيز برخوردار مي باشد.

بطور كلي و به بيان ساده عمل رگلاژ زماني بشكل صحيح انجام مي شود كه تمامي قطعات درب به خوبي تنظيم گرديده باشند. احتمالا اين اتفاق براي شما هم رخ داده است كه در زمان باز يا بسته شدن درب، علاوه بر صدايي ناهنجار، گير كردن آن نيز باعث آزار و اذيت شما و همچنين كاهش كارايي درب شده باشد!

معمولا براي تعمير درب هايي با اين مشكلات، تعميركارها در وهله اول با استفاده از ابزار خود لولاهاي درب را چك مي كنند و در صورت عدم رفع مشكل در وهله دوم اقدام به افزودن لولاي كمكي مي كنند؛ بعلاوه گاهي ممكن است از واشرهاي مخصوصي كه وظيفه بالا بردن لنگه را بر عهده دارند نيز استفاده نمايند.

اما نكته جالب توجهي كه در اين بخش به چشم مي خورد، كشور سازنده درب است! چراكه اگر درب ضد سرقت شما چيني باشد، تعميركار قادر به استفاده از راه هاي ذكر شده نبوده و مجبور است از يك نيروي جوشكار نيز براي جابجايي لولاها بهره ببرد. گفتني است رگلاژ درب هاي ضد سرقت چيني عموما دشوارتر از رگلاژ درب هاي ضد سرقت ترك و ايراني مي باشند.

سرويس و تعميرات درب هاي ضد سرقت

اما موضوع ديگري كه بايد در سرويس و تعميرات درب هاي ضد سرقت به آن توجه داشته باشيم اين است كه مهارت و دانش فني تعميركارها نيز يكي از عوامل موثر در رفع عيوب درب ها مي باشد. لازم بذكر است كه از جمله عيوب درب هاي ضد سرقت مي توان به موارد زير اشاره نمود:

  • شكسته شدن لولا
  • بروز خلل در مغزي قفل درب ها
  • خارج شدن درب از رگلاژ
  • كاهش يافتن كارايي قفل و دستگيره درب
  • نفوذ صدا از درب (درب هاي ضد سرقت عايق صدا هستند)

متاسفانه امروزه شمار زيادي از توليدكنندگان درب هاي ضد سرقت بي توجه به اصول و استانداردهاي لازمه اقدام به توليد بي كيفيت مي كنند كه در نتيجه پس از مدتي، اين درب ها دچار نقص و مشكلات متعددي در سيستم عملكرد خود مي شوند.

اين در حالي است كه درب ‌هاي ضد سرقت ترك كمپاني مطرح Itibar Celik Kapi كشور تركيه از ايمن‌ترين و در عين حال زيباترين درب هاي ضد سرقتي هستند كه در سراسر جهان توليد مي شوند. اين كمپاني نام آشناي تركي كه صادرات آن به نقاط مختلف سراسر جهان انجام مي شود؛ ساليانه بيش از حدود 20 هزار لنگه درب را توليد مي نمايد.

سرويس و تعميرات درب هاي ضد سرقت

همانطور كه مي دانيد يكي از مهمترين قسمت هاي درب ضد سرقت ارزان ، قفل آن است چرا كه وظيفه اصلي را در برقراري امنيت دارد؛ لذا توصيه مي شود تا در زمان رگلاژ و تعميرات درب ها از تعميركار بخواهيد تا با بررسي هاي لازمه از كاركرد بي نقص قفل درب خود نيز اطمينان حاصل كنيد. البته اگر هنوز اقدام به تهيه درب ضد سرقت نكرده ايد، ما به شما درب هاي با قفل الكترونيكي مجهز به اثر انگشت را پيشنهاد مي دهيم كه علاوه بر امنيت چند برابري، از مشكلاتي همچون خرابي مغزي درب نيز مبرا مي باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۶:۵۶ توسط:mehdi موضوع:

بهترين جنس براي درب ضد سرقت ؛ فلز؟ چوب يا كامپوزيت؟

خريد اينترنتي درب ضد سرقت در اكباتان درب آسوده مي شود.

تابحال فكر كرده ايد يك خانه مسكوني ايده آل بايد چه ويژگي هايي داشته باشد؟ امنيت؟ دسترسي محلي مناسب؟ زيبايي؟ قيمت منطقي؟ يا…

همه موارد ذكر شده مي توانند دلايل شما را براي خريد يك واحد مسكوني در يك آپارتمان يا يك خانه ويلايي توجيه كنند؛ اما همانطور كه هم شما و هم ما مي دانيم دو عامل امنيت و زيبايي از اهميت به مراتب بيشتري نسبت به ساير موارد برخوردار هستند.

شايد شما بتوانيد دسترسي محلي نه چندان مطلوب يا قيمت كمي بيشتر از عرف ساختمان را ناديده بگيريد، اما مطمئنا نمي توانيد از كنار زيبايي و بخصوص امنيت منزل خود به سادگي عبور كنيد!

بهترين جنس براي درب ضد سرقت

ما در دنيايي زندگي مي كنيم كه پيشرفت روز افزون تكنولوژي و ظهور فناوري هاي جديد ما را خيلي زود به آنچه از راحتي در زندگي مي خواهيم، مي رسانند. امنيت هميشه مسئله بسيار مهمي براي محل سكونت بوده است؛ از امنيت در برابر سارقان گرفته تا استحكام ساختمان در برابر زلزله و…

پنجره هاي دو جداره، درب هاي ضد سرقت ، مصالح ساختماني مستحكم، كيفيت بالاي قطعات و… مواردي هستند كه در استفاده از آنها در ساختمان هاي در حال ساخت امروزي يك بايد است! بايدي كه در نتيجه راحتي و امنيت هرچه بيشتر براي شما در منزل‌تان را به ارمغان مي‌ آورد.

بهترين جنس براي درب ضد سرقت

درب هاي ضد سرقت كه چند سالي است در كشور ما فراگير شده و باعث شده توجه پيمانكاران زيادي را به خود جلب كند، نقش بسيار پر رنگي در فراهم كردن اين امنيت و آسايش دارند. حال استفاده از طراحي هاي زيبا و مدرن بر روي اين درب‌ها نيز مي تواند نقشي هرچند كوچك در زيباتر شدن خانه شما نيز داشته باشند.

اما سوالي كه شايد براي خيلي از شما وجود داشته باشد اين است كه از درب ضد سرقت چوبي استفاده كنيم يا فلزي؟ آيا استفاده از هر يك از اين جنس‌ها در ميزان امنيت درب‌ها نقش دارد يا خير؟ بهترين جنس براي درب ضد سرقت چيست؟

بهترين جنس براي درب ضد سرقت

بد نيست چند تفاوت ميان درب‌ هاي چوبي و فلزي را با يكديگر بررسي كنيم:

همانطور كه از نام درب هاي ضد سرقت فلزي مشخص است، اين درب ها از ساختاري فلزي بهره‌مند مي باشند. بد نيست بدانيد كه شما براي انتخاب رنگ مناسب براي اين درب ها لازم است تا علاوه بر زيبايي به برخي نكات همچون عدم خوردگي فلز يا هوازدگي آنها نيز توجه داشته باشيد.

همواره بهتر است از رنگ هايي استفاده شود كه هارموني مناسبي ميان رنگ فلز و رنگ درب ضد سرقت برقرار نمايند. گفتني است امروزه براي رنگ آميزي اين درب ها بيشتر از رنگ هاي پودري الكترواستاتيكي استفاده مي شود.

نكته ديگري كه درباره درب هاي فلزي بايد بدانيم اين است كه در اين درب‌ها، در صورت وجود داشتن روكوب چوبي، رنگ فلز نيز از پشت درب ديده خواهد شد لذا حتما دقت داشته باشيد كه در زمان انتخاب رنگ مورد علاقه خود به رنگ فلز و همچنين چهارچوب درب نيز توجه كنيد.

بهترين جنس براي درب ضد سرقت

البته علي‌‍رغم برخي مشكلات كه در انتخاب رنگ مناسب براي درب هاي ضد سرقت فلزي وجود دارد، نبايد از اين نكته نيز غافل شده كه درب هاي فلزي از امنيت و مقاومت به مراتب بيشتري در قياس با درب هاي چوبي برخوردار هستند.

يكي ديگر از ويژگي‌هايي كه سبب محبوبيت بيشتر درب هاي فلزي در مقايسه با ساير انواع درب ها شده است، امكان استفاده از چندين قفل در قسمت هاي مختلف آن مي باشد؛ امري كه در درب هاي چوبي امكان پذير نيست! نكته جالب توجه ديگر در خصوص درب هاي فلزي اين است كه اين درب ها علاوه بر توانايي عايق شدن در برابر صوت، حرارت و برودت، در برابر تغييرات گوناگون دما نيز تاب بر نداشته و شكل فيزيكي خود را حفظ مي كنند.

اگر هنوز هم بدليل شايد زيبايي كمتر درب هاي فلزي نسبت به درب هاي چوبي مردد هستيد، بايد به اين نكته نيز اشاره داشته باشيم كه با بهره گيري از فرفورژه مي توانيد طراحي و زيبايي بيشتري به قيمت درب هاي ضد سرقت فلزي خود ببخشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۰۴:۰۷ توسط:mehdi موضوع:

اصل بودن درب و مركز فروش

اصل بودن درب و مركز فروش

اصل بودن درب و مركز فروش

درب ضد سرقت ترك اصل  بايد داراي شناسنامه برند و كارت كنترل كيفيت به همراه تاييديه TSE باشد. اين شناسنامه ها هويت و اعتبار درب ضد سرقت ترك را تضمين نمايد. از شركتي خريد كنيد كه در سايت اصلي برند تركيه اي به عنوان نمايندگي ايران معرفي شده باشد و ترجيحا بر روي درب ها يا يراق آنها “Made in Turkish” حك شده باشد.

اصل بودن درب و مركز فروش

از جمله مهمترين ويژگي درب‌ها مي توان به اين موضوع اشاره داشت كه بصورت پك اورجينال وارد ايران مي شود معمولا اختلاف قيمت چشمگيري با ديگر محصولات موجود در بازار ندارد ولي ما مي خواهيم اين اطمينان را به شما خريداران گرامي بدهيم كه اين تفاوت قيمت بخاطر اصل بودن و كيفيت برتر اين محصولات است، لذا همواره از اصل بودن درب و مركز فروش اطمينان خاطر حاصل كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۰۰:۵۹ توسط:mehdi موضوع: